Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ELİF ZEHRA'NIN RÜYASI- RÜYADA EREKSİYON OLMAK

25.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif zehra
Ruyamda namaz kiliyorum. Normalde kilan biriyim. Seccadenin biraz ilersinde 6 yaslarinda erkek cocuk cinsel organiyla ugrasiyor. Namaz esnasinda bende istemdisi bi hareketlilik oluyor. Erkek cinsel organim varmis. Afedersiniz ereksiyon oluyorum. Namazda oldugum icin engel olmaya calisiyorum. Fakat imkansiz. Hemde elbisenin altında degil görünüyor. Bakıyorum hafif bosalma olmus.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kadının erkeklik organı olması başka türlü yorumlanır ama ereksiyon olmanız boşalma yaşamanız normalde bir kadının bilmediği duygulardır. Bu nedenle ben bu tip rüyaları geçmiş yaşamlara atfediyorum. Bizler sayısız kez bedenleniriz ve dünyada yaşarız. Bu yaşamların bir kısmı kadın, bir kısmı erkek olarak geçer. Kısacası ruh, sayısız deneyimlerin bir kısmının etkilerine sahiptir. Yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamların anıları, bedensel ve ruhsal deneyimleri hatırlanabilir. Gördüğünüz erkek çocuğu siz olmalısınız ve sonrasında erişkin halinizdeki cinselliğinizi görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA