Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ELİF KÜBRA'NIN RÜYASI- ESKİDEN GÖRÜLEN RÜYALAR HAKKINDA

25.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif kübra
Rüyamda 3 ayrı kağıda yazdigim rüya gördüm biri hariç diğerlerini hatırlamıyorum ben 2012 senesinde sevdiğim kişiyle ilgiliistiareye yatarak bir rüya gördüm rüyada sevdiğim kişi ayni rüyayı benden 5 ay sonra 31temmuz 2012de görmüş .kabaca anlatayım O zamanlar rüyamda yeni dikilmiş domates fidanı gördüm ve daha olgunlaşmasina çok vardı.rüyanın sonunda sevdiğim elimi tutup bırakmamıştı rüyamda sadece babamın onayının olmadığı belliydi ki gerçekte de öyledir.rüya hala gerçekleşmedi anlamı nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Kadersel düğümleri haber vermiyorsa rüyalar genelde ilk bir yıl içinde çıkarlar. İstiare rüyaları da ne yazık ki istenen sonucu vermiyor, şartlanarak yattığınız için ya bilinçaltınızdaki istekleri görüyorsunuz ya da istiare niyetinizle hiç ilgisiz şeyler. Belki sevdiğinize rüyanızı anlattınız ve o da bu rüyadan etkilendiği için aynısının bir benzerini gördü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA