Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ELİF DURU KILIÇLI'NIN RÜYASI- RÜYADA SEVGİLİ EDİNMEK

15.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif duru kılıçlı
Merhaba öncelikle şunu söylemek istiyorum ben rüyalarımı bölüm bölüm parça parça gören biriyim daha gencim 15 yaşındayım ve sevgilim yok . bu rüyamı da iki gecedir görüyorum . bizim sitede geziyoruz ama böyle genç aynı benim yaşlarımda bir erkek ile muhtemelen de o beni seviyor ben de onu seviyorum .çocuğun yüzüne göremiyorum bu birinci rüyamdı ikinci rüyamda yine bu konuyla alakalı olarak çocuğun evine gidiyoruz ve beni ailesi ile tanıştırıyor fakat ailesi beni istemiyor bende çok ağlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Daha önce birinin ailesi sizi istememiş. Şimdi ruhunuzun bir sevgiliye ihtiyacı var ama korkularınız yeni birine engel oluyor. Ağlamak size iyi gelmiştir. Bir nebze olsun korkulardan sıyrılmışsınızdır. Herkes aynı olmaz, sizi isteyecek birisi ile birlikte olun zaten, diğer türlüsü çok zor olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA