Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ELANUR BZKRT'UN RÜYASI: RÜYADA TACİZE UĞRAMAK

19.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elanur bzkrt
Rüyamda ailemle birlikteydim lavaboyu soruyordum tanımadığım bir adam geldi ama adamı hiç yabancı hissetmiyordum. bana geldi dediki gel ben seni lavaboya götüreyim dedi ve elimden tuttu çekti götürdü beni. bir anaokuluna soktu beni sınıf çok uzundu kimse yoktu sınıf çok uzundu ve beni sona kadar getirdi ben gittikçe korkmaya başlamıştım . ben elimi adamın elinden kurtarmaya çalışırken adam bana şunları diyordu gel seninle evlenelim çocuklarımız olsun derken bana saldırmaya çalıştı ben adama birşeyle vurarak öldürdüm. sonra ailem geldi bana olayı sordular ve kimseye söylememem için beni sıkıştırdılar ama çok huzursuzdum ve polise gitmek istiyordum. sonra ben adamı öldürdüm diye bana bir şey musallat oldu korkuyordum bulunduğum ortamda bastığım yerin altı sularla dolu bastığım yerlerden büyük dalga sesleri geliyordu ama yerde su yoktu suyun içine girerek gördün onu uzun siyah saçlı vücudunda ve yüzünde siyah leker vardı boyu uzundu ve zayıftı suyun dışındaykende sigara içiyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşınız kaç bilmiyorum ama bu rüya bilinçaltı rüyası gibi görünüyor. Gerçek hayatta da birinin sözlü ya da fiziksel tacizine uğruyor ve bunu ailenizden saklıyor olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA