Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EKİN EKİN'İN RÜYASI- RÜYADA İDAM EDİLENLERİ GÖRMEK

18.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ekin ekin
Merhaba, rüyamda teyzem beni havalimanına götürüyordu fakat eski bir mezarlığın yanından uçarak gidiyorduk. Bana mezarlığın eski zamana ait olduğunu, cahillik yüzünden yapılan idamlarda kullanılan bir mezar olduğunu söylüyordu. Mezarların başında sadece 1 taş vardı. Bu durumu rüyamda mesajla eski sevgilime anlatıyordum o da bana "öyle deme, dua et biz mezarlıkta buluşmayalım" tarzında bir yanıt veriyordu. Bu durum benim, teyzem ve eski sevgilim için nasıl yorumlanabilir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ülkemizde yaşanan darbe girişimini görmüşsünüz bence. Eski idamlar ve cahillik döneminin hortlaması var. Eski sevgilinizle ilgili vefat haberleri alabilirsiniz ve bu durum yaşanan darbe girişimi ile ilgili olabilir. Bu rüya da eski sevgiliniz bir sembol ise vefat haberindeki kişiyi bir yönü ile temsil ediyor olabilir. Tek mezar taşı vefatı simgeler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA