Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EDDİEFLACK'IN RÜYASI- RÜYADA DEVİN ÖLMESİ

18.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eddieflack
Merhabalar, 8 ay önce gördüm,rüyamda gece 3-4 civarı, herkes sokakta, belki bir gökdelen boyutlarında bir insan, ama çok çirkin, sokaklarda dolaşıyor, herkes ondan çok korkuyor, bütün ülke onun malı gibi."senden korkmuyorum,senin bir fitneci olduğunu biliyorum" diyorum. aniden ölüyor, hatta ayağımın dibine düşüyor. bakıyorm çok çirkin"senin fitneci olduğunu biliyordum ama bu kadar olduğunu bilmiyordm"diyorum.kocaman bir dişi var,onu söküp alıyorum.sonra güneş doğuyor herkes rahat bir nefes alıyr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herkesin gözünde büyüttüğü, kötü ve acımasız biri yok olacak. Bu kişi herkesin üzerinde otorite kurmaya çalışan biri. Çirkinliği kötülüğünün işaretidir. Aniden ölmesi düşüşünün ani olacağını haber veriyor. Ve dişin çekilmesi ardında ortaya dökülecek gerçeklerin habercisi. Neyse ki ardından güneş doğmuş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA