Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EDA'NIN RÜYASI: RÜYADA OYUNCAK BEBEĞİN CANLANMASI

25.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eda
Ben kendi odamdaydım ve oda dağınıktı.Annem ortalığı toplamaya çalışıyordu bir yandan da benle konuşuyordu ama ben fazla duymuyordum. Elimde telefon vardı birinden mesaj bekliyordum.Anneme bakınca dediği şeyleri anlamaya başladım.Sürekli diyordi ki :"Hoca cevap verdi mi?".Ben sürekli olumsuz cevaplar veriyordum.Sonra annemin dışarı çıkması gerektiğini söyledi ve bana salona geçmemi söyledi.Annem odadan çıktıkdan sonra kendi yatağıma baktım.Benim bir tane oyuncağım var mavi renkte bir tavşan yatağın üstünde o var.Oyuncak bir yere uzanmaya çalışıyordu.Beni görünce canlı değilmiş gibi yaptı.Ben de direk elime aldım oyuncağı. Oyuncağa nereye gitmek istediğini sordum.Sonra göz göze geldik.Normalde gözleri siyah ama normal gözmüş gibi dönüşüyordu gözü Dolabın üstünü yani her zaman ki yerini gösterdim.Kafasını salladı.Sonra ben yatapa koydum."Yatmak istemez misin?" Diye sordum. Gözüyle işaret verdi.Uyudu.Salona gittim.Kardeşime anlattım.Sus duyucak dedi.Ağlama sesi geldi.Sonra uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendi kendinize kurduğunuz hayaller aniden gerçeğe dönüşecek. Beklemediğiniz gelişmeler yaşamanız söz konusu.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA