Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EBRULİ'NİN RÜYASI- RÜYADA KİRLİ SU İLE ISLANMAK

28.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ebruli
Şu an evli olan eski sevgilim ve ben birbirine rakip mağazalar açmışız.İndirim yapıyoruz.Birbirimizin mağazasını yanımızda çalışan kızlarla takip ediyoruz.Ben bir ara onun mağazasına bakıyorum.Siyah elbiseli bir kadına sarılıyor.Erkek çocukları görüyorum.Kendimi yere uzanmış görüyorum.Bu bir villanın bahçe katı gibi.Üzerime kirli su geliyor.Oraları yıkıyorlarmış.Niye buraya akıtıyorsunuz derken kafamı kaldırıyorum.Camlı bahçe kapısının ardında çimenlerin üzerinde eski sevgilimi ayakta görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Keşke işinizi de yazsaydınız. Bu rüya eski sevgilinizle hala rekabet içinde olduğunuzu haber veriyor olabilir. Eğer öyle ise onun devlet memurları ile sıkı fıkı ilişkileri sizi şaşırtıcak demektir. Onun hayatında olumlu gelişmeler varken sizinkinde sorunlar üst üste geliyor. Ve o sizi izliyor, durumunuzu takip ediyor sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA