Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

E'NİN RÜYASI: RÜYADA BEDENSİZ VARLIKLARLA KONUŞMAK

29.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen E
Rüyamda Dayım telefonla fal baktırıyordu.Telefonla konuştuğumuz Kişiler 3 harfliydi rüyamda söylenmedi ama rüyamda öyle olduğuna emindim.Önce teyzem baktırdı sevdiği biri var onu söyledi karşı taraftakiler olmayacak başka birinin adını söylediler .Dayıma telefonu geri verdi Dayım gözlerini kapadı başını geri attı telefonu dinledi sonra telefonu bana verdi .Sevdiğim kişinin ismini söyledim biraz durdular sonra olacak olacak diye sevinçli oynar gibi ses geldi .Ne zaman olacak dedim yakında diye ses gelir ne kadar yakın 3 ay mı dedim olabilir dedi 4 ay mı dedim olabilir dedi çok şey söylemeye başladılar çoğu duyulmuyordu.En son teşekkür ettim . Sonra Dayım telefonu aldı hepsine tek tek isimleriyle teşekkür etti bana uzattı sende teşekkür et dedi .Ben bir daha teşekkür ettim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yakınlarda okuduğunuz ya da izlediğiniz bir şeylerden etkilenmiş olabilirsiniz. Bedensiz varlıklar, zayıf zamanlarımızda bize çeşitli şekillerde ulaşabilirler. Onlarla ilgili düşündüğünüzde ve korktuğumuzda oluşur. Onlarla uğraşmak sayısız soruna neden olur. Gerçek anlamda size bir şey yapamazlar ama hissettirdikleri şeyler nedeniyle ruhsal dengeniz bozulur, sağlıklı düşünemez hale gelir, paranoyak bir ruh haline bürünürsünüz. Bu nedenle bilinmeyenden uzak durmalısınız. Aklınızdan çıkarttığınızda onları bir daha görmeyeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA