Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DUYGU ASYA GİZEM'İN RÜYASI: RÜYADA ARILARIN SALDIRISINA UĞRAMAK

29.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duygu Asya Gizem
Rüyamda ağaçlık bir alandayız çiçekler felan var. Galiba Esin abla yı rahatsız eden biri var daha çnceden gelmiş. Karşılıklı evimiz var biz birinde oturuyoruz yengem Hilal abla felan diğerinde yetişkinler oturuyorken o adamın geldiğini anlıyorum ve ben peşinden koşturuyorum ve adam bir yerden ger dönüp yine evlerimizin arasındaki o yola giriyor ama bu sefer yerlerde ordu gibi hazırlanmış arılar var ve hepsi sadırıyor bana ama ben koşmaya devam ediyorum arılardan da kaçmaya çalışıyorum. Adam daha önceden de aynı saldırıyı hazırlamış Esin abla ya zarar vermiş önceden. Ben yere yığılıyorum ve orada yatıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arılar; işçileri, bir iş yerinde çalışanları veya bunları temsil eden grupları temsil eder. Arıdan korkuyorsanız bu bir bilinçaltı rüyasıdır. Eğer korkmuyorsanız bu tip insanların hışmına uğramamak için dikkatli olmalısınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA