Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DOSTLUKİNSANI'NIN RÜYASI- RÜYADA ALDATILMAK

29.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dostlukinsanı
Rüyamda eski sevgilimle konuşuyoruz ve bana mesajlar yolluyor telefonla bende gülümsüyorum sonra çok yakın bir arkadaşımın telefonunda da bu tarz mesajlar olduğunu görüyorum ve güya sevgilimden gelmiş sinirleniyorum mesajları dikkatlice okuyayayım derken telefon kitleniyor ve telefona şifre girmeye başlıyorum şifreyi açamayınca arkadaşım bir tuhaflık olduğunu anlıyor ve ben suçsuzum ifadesiyle yüzüme bakıyor tam o sırada uyandım rüyada aldatılmanın yorumu nedir? Çok teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aldatıldığınızda bunu rüyalarınızda görebilirsiniz ama hiçbir zaman bu şekilde açık açık görmezsiniz, semboller size bunu anlatır. Üstelik zaten eski sevgilinizden bahsediyoruz. Ondan ayrılmışsınız ve büyük ihtimalle de sizi aldattığını düşündüğünüz için ayrıldınız. Eğer böyle ise bu rüya zaten bir bilinçaltı rüyası olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA