Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DOKTOR HANIM'IN RÜYASI-RÜYADA AKCİĞER FİLMİ GÖRMEK

01.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Doktor hanım
Elimde akciğer filmi var sorunlu akciğer filmi bozuk şekli yani ben elimde geziyorum bir hoca inceliyor ve diyo hayatımda ilk defa böyle bir şey görüyorum diyo mevsim kış soğuk değil ama her yer karla kaplıSonra hoca bana yardım etmek için evine götürüyor iniyor arabanın frenini çekmiyor aşağı gidiyorum ben durdurayım derken bir köşeye giriyor orada sonra mahalleden 3 çocuk bana saldıracak falan sınra bşka hocanın kızına bakıyorum. 50 kişi içinden Bi bnmle iyi oluyo bzn kızın kafası olmuyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sigara içiyorsanız bırakmanızı tavsiye ederim. Hastalık habercisi rüyalar bu şekilde uyarırlar insanları. Eğer bir rahatsızlığınız varsa doktor araştırması yapmadan hiç kimse güvenmeyin. Bu rüya, böyle bir durumda yanlış hekim seçiminin üzerine de parmak basıyor. Belki de sizin değil de yakınlarınızdan birinin sağlık sorunu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA