Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİMİTRİ'NİN RÜYASI- RÜYADA YARALANMAK

28.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dimitri
Yeşillik bir alanda bir erkek birde kız arkadaşım var ve bu ikisinede dargınım kız benimle birilikte olmak istiyor sevgili anlamında ve erkekte bizim aramızı yapmaya çalışıyor ama ben istemiyorum oradan uzaklaşırken yoğun trafikten karşıya geçmeye çalışıyorum arabalardan vinçi görmüyorum ve vinçin kolu üzerime düşüyor ve vücudum birden sımsıcak oluyor vurmanın etkisiyle ve şokla uyanıyorum 2.Rüyamda annesiyle yaşayan oğlum var ve 7 yaşında oğlumu İstanbuldan uçağa bindiriyorlar ve uçak düşüyor.sırtında ufak çizikler var ve bacağı bıraz şiş ve aksıyor oğlum sarılıyorum ağlıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bozulan arkadaşlıklar yüzünden sık sık travmalar yaşadığınızı ve ruhunuzun yaralandığını haber veriyor. Ylunda gitmeyen gönül meseleleri de var. Ya size uygun olmayan insanlar ya da anlaşamadığınız kişiler çıkıyor sanırım karşınıza. İkinci rüya da ruhunuzun çok sıkıntıda olmasından kaynaklanan bir rüya. Ağlamak ruhu yıkar ve feraha çıkartır. Rüyayı sadece ağlamak için görmüşsünüz; korkacak bir şey yok, oğlunuza bir şey olmayacak. Hatta bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz çünkü bir arınma gerçekleşmiş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA