Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİMİTRİ'NİN RÜYASI- RÜYADA GÜMÜŞ PARÇALARI GÖRMEK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dimitri
Selam. dağlık yeşillik ve düzgün yolları olan bir bölgedeyim çok güzel bir yer yanımda en yakın arkadaşım var kapalı restoran var ve kola dolabı kilitli içinde tekila var onu almak istiyorum bir adam var ve biz anahtarı bulup açıyoruz tekilayı içiyrum dükkan sahibi açınca parasını veririm diye düşünüyorum ve gezerken kaynak suları görüyoruz.tadına bakmak için ve dik yokuşu çıktıktan sonra birkaç yerden dökülüyor elimi uzatıyorum arada gümüş parçaları dökülüyor elime huzurlu bir rüyaydı...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Güzel bir sürece giriyorsunuz ya da girmişsiniz. Bazı düşüncesizlikler olmuş hayatınızda ama bunların bedellerini belki daha sonra ödeyeceksiniz, şimdi değil. Hayat sizi şimdi kısmetlere ve kaderin getirilerine yönlendiriyor. İhtiyacınız olan mutluluğu elde etmek için adım attığınızda maddi kısmetler, beklentiniz olmamasına rağmen ayağınıza kadar gelecek. Bu güzel süreci iyi değerlendirin derim size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA