Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİLE'NİN RÜYASI- RÜYADA DELİ GÖRMEK

02.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dile
Ofisimde oturuyorken yanıma deli bir adam geliyor. Deli adam eşimle benim karışımımıza benziyordu. Yüzü benimkine saçları da eşiminkine. Sana kek vereceğim ama çıkar o parmağındaki yüzüğü diyor. Yüzük dediği alyansım. Ben hem deli olduğundan, bana zarar vereceğinden hem de yüzüğü çıkart dediği için çok korkuyorum. Bu rüyayı yeni uyumaya başladığım zaman gördüm ve hemen de uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Deli sizin saf tarafınızdır. Ve eşinizle karışık olduğunuza göre eşinizin de saf tarafı, yani özünü temsil eder. Karşınızdaki varlık aslında ikinizin birleşiminden oluşmuş. Bence ruh karması bir varlık. Bizler doğmadan önce bir ruh ailesine sahibizdir ve bu ailenin üyeleri birbirine kenetlenerek gövdenin bir parçasını oluştururuz. Belki de siz ve eşiniz de aynı ruh ailesinden geliyorsunuzdur. Sizden yüzüğü çıkartmanızı istemesine anlam veremedim ama bunu sizi ikaz etmek için yaptığını düşünüyorum. Evliliği bozacak bir yol izlemeyin diyor belki de ruhunuz size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA