Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DENİZ'İN RÜYASI- RÜYADA BİRİSİNDEN NASİHAT ALMAK

28.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz
Merhaba rüyamda deniz kenarındayım hafif bir dalga ayaklarıma vuruyo ve kum bulaştırıyo ben de temizliyorum sonra arkadaşımı görüyorum güneşleniyo gel bize gidelim diye onu alıyorum iki tane devremülk kiralamışız teyzelerimle orada gittiğimizde büyük bir sofraya oturuyoruz ben diğer evde de hazırlıyorlardı orda yemedik ayıp olacak erken kalkarız olmazsa diye düşünüyorum sofradan kalkıyoruz arkadaşımla ve kaymakam olan bi arkadaşımız beyaz bir arabanın içinde bize yaklaştı ve korkmayın dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın ilk bölümleri bilinçaltınızın ürünleri. Ama Kaymakam'ın size söylediği şeye dikkat etmek lazım. Devlet kademelerinden gelecek kararlar ve yaklaşımlar konusunda korkunuz olmasın demek istemiş olabilir size. Ama aranızdaki iletişimi bilemem. Onun size ifade ettiği şeyi düşünün ve o konudan korkmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA