Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DENİZ YETKİN'İN RÜYASI-RÜYADA DİŞİN DÜŞMESİ

08.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz yetkin
Mrblar eskisi gibi rüyalarım çok yorumlanmıyor yoğunluktan mıdır acaba?dün akşamm da bi rüya gördüm yeni bi eve taşınmışım evde beyaz iki tane buzdolabı var birinin içinde rengarenk pakette su bardakları var etrafa bakıyorum yeni normal beyaz bir dolap daha var onda da bardaklar var hepsi yeni ve içeri geçiyorum üst ön dişim sallanıyor ve düşüyor bi akrabamız var bişey olmaz diyor sonra yerde ekmek kırıntıları var onları topluyorum günah kalmasın yerde diye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tüm okuyuculara aynı derecede imkan verebilmek için bazen rüyaları elemek zorunda kalıyorum. Ne yazık ki hepsini cevaplamaya imkan olmuyor. Umarım anlayışla karşılarsınız. Rüyanız eskilerle ilgili hassas bazı gerçekleri öğreneceğinizi haber veriyor. Bunlar ilk kez duyacağınız ama çok güzel şeyler. Buna rağmen uzun zamandır içinizde sakladığınız gerçekleri farkında olmadan söyleyebilirsiniz. Neyse ki bunlar çirkin şeyler değil, çevreniz sizi anlayışla karşılayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA