Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DEMİR'İN RÜYASI- RÜYADA YEŞİL GİYMEK

02.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen demir
Mrb rüyamda üzerimde bembeyaz tiril tiril bir elbise var yerlere kadar uzanıyor. altına sandalet giymişim üstündeki tül o kadar şeffaf ki yakıştırmıyorum sonra beyaz bir papuç giyecekken yanlışlıkla siyah ayakkabı giyiyorum bu hiç yakışmadı diye çıkarıp sonunda beyaz giyiyorum sanırım. kızkardeşim de düğününde gelinliğini giymek yerine koyu yeşil dantelli bir elbise giyiyor diyorum ki düğünün zaten bir gün niye gelinliğini giymiyorsun diyorumgerçekte kardeşim evleniyor 20 güne acill yorumm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşiniz için evliliğin kendisindense murada kavuşma kısmı önemli. Oysa ki siz evliliği istiyorsunuz ama hem kendinize yakıştıramıyorsunuz hem de iş konuları hep ağır basıyor hayatınızda ve duygusal ilişkilere yer veremiyorsunuz. Belki de çok ciddi birisiniz, size yanaşanları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA