Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DEMİR'İN RÜYASI: RÜYADA ÖPÜŞMEK 1

18.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demir
Rüyamda okuldan tanıdık bir hocayla öyle opusuyorduk ki gerçek gibi sonra aramızda bir şey gececekken birisi bakıyor diye durdurdum sonra başka şehirlere gezmeye karar verdim bir camiye girdim dıştan çok güzeldi ama içinde İbrahim Tatlıses konser veriyordu konser çıkışına denk geldim şaşırdım.sonra bir caddede yürürken yine bu hocaya denk geldim nere gidiyorsun dedi gezmeye dedim yolumu evine çevirdi içeri girdik kaldığımız yerden devam sandım mutfağa girdik daha duzenliydi ikinci kısmi da var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanız bilinçaltınızın bir yansıması. Gerçekten hoşlandığınız ya da ilgi duyduğunuz bu kişiye açılamıyor, çevrenin ve ailenin tepkisinden çekiniyorsunuz. Onun size uygun olmadığını düşüneceklerini tahmin edip kimseye açılamadığınız için ve sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Bastırılmış cinsellik, cinsel dürtüler, aile baskısı vb. durumlar rüyalarımızda karşımıza bu şekilde çıkar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA