Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DELİKIZ'IN RÜYASI- RÜYADA BİRİNE SARILMAK

15.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Delikız
Pembe bir banyo gördum.küvetin içinin kirlendigini farkedip temizlemeye koyuldum.sonra kocam bana misafir geldigini söyleyince işimi bırakip misafirleri karşilamaya gittim.gelen misafir benim çok sevdigim idolüm olan kişi ve daha önce hiç sarilmişligimiz yokgerçek hayatta,ama ruyamda bana sarilmak istedi,ben de şaşkin ama mutlu belinden sarildim. Uyandiktan sonra rüyanin etkisiyle mutluydum. Bugün gördugumruyaysa buna benziyodu.ama gri su dolu küvet,pembe bornoz.aynikişi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Küvet bedende biriken tortuların bir belirtisi. Eğer bedeni arındırırsak ilahi destekleri alabileceksiniz. Önce şükretmeyi öğrenin ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak şeyler yapın. Kafanızdaki kinleri, nefreti bırakmanız lazım. Aslında en doğrusu biraz kişisel gelişim kitapları okuyarak kendinizi bu konuda eğitmenizdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA