Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DELİDELİ'NİN RÜYASI: RÜYADA BOŞANMAK

23.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Delideli
Rüyamda sokakta eşimi görüyorum. O an onu boşamış olduğum aklımda. Beni sevdiğini hissediyorum o an. Ama birkaç saniye sonra onun evlenmiş olduğunu öğreniyorum. Öyle büyük pişmanlık ve iç yanması hissettim ki anlatamam. Eşime telefondan mesaj atıp pişmanlığımı anlatmak ve belkide affettirmek için "içim yanıyor" diyorum. Mesaja evlenmiş olduğu kocası cevap veriyor. "Ben eşiyim. Ayıp değil mi senin yaptığın"diyor. Ben de "Eski eşime mesaj yazarken sana mı soracağım" diye cevap veriyorum. Kocası da "O senin eski eşinse benim de şimdiki karım ve namusum.Bir daha mesaj yazma"diyor. Yazışmamızı millete gösterip "Karımı rahatsız ediyor" türünden beni insanlara kınatıyor. Hem haksız olmanın verdiği utanç hem de çok sevdiğim eşimin artık bana ait olmaması öyle kötü hissettirdi ki. Rüya o kadar gerçekçiydi ki hala etkisindeyim. Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir bilinçaltı rüyası bu. Eşinizle anlaşamıyorsanız içten içe boşanmak istiyor olabilirsiniz. Eğer eşinizi çok seviyorsanız o zaman da ondan ayrılma korkusu içindesiniz demektir. Rüyalarda bazen korkularımızla yüzleşir bazen de bilinçaltımızdaki istekleri yaşarız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA