Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DD'NİN RÜYASI- RÜYADA AYNADA SEVGİLİYİ GÖRMEK

18.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dd
Rüyamda sevdiğim kişiyi arıyordum sonunda onu buldum ona sarıldım kokusunu içime çektim siyah bir tişört giyiyordu bir kolu yırtılmıştı karşımda ayna vardı ben yüzümü gördüm ama onun yüzü gözükmüyordu bir kadın bize aşık olan iki kişi ne yapar dedi evlenir dedi o da bende zaten son 4 gündür bunu düşünüyordum ama kimse bilmiyor dedi bu rüyayı daha önce gödermiştim ama eksik kısımları vardı 2 senedir onu görmüyorum sevgilide değildik ama bu benim için önemli bir rüya yorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğünüz sizin sevgiliniz olacak kişi ama ayrıldığınız kişi sadece bir sembol. Aslında siz aynada kendi ruhunuzun yansımasını ve bilinçaltınızdaki istekleri görmüşsünüz. Sevmek ve sevilmek istiyorsunuz, hatta buna ihtiyacınız var. Yakında karşınıza gerçekten de aşık olacağınız ve size aşık olacak biri çıkacak. Bu ilişki çok kısa sürede evliliğe doğru yol alabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA