Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DARK QUEEN'NİN RÜYASI-RÜYADA ÖLMEK

08.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dark queen
Rüyaların sonunda öldüğümü görürüm gerçekte hissediyorum en son gördüğüm bir binada heryeri kabinli üç tane adam silahlı annemle benim peşimde ben kabinin birine saklanırken yakalanıyorum ve arkamdan gelip sol böbreğime ateş etti düşüyorum kanıyor ve nefesim giderek daralıyor gülümsüyorum gözlerim kapanıyo sonra koca siyah boşluk aynı şekilde uykudayken hissettim uyandım arkadaşıma sordum genelde ömrün uzadığını söylerler bana göre duygusal bağlamda yorulduğunu söyledi sizin yorumunuzumerakettim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalar sizin bilinçaltınızın senaryoları ve sıkışınca ölüyorsunuz; ölmek ruhun bedenden çıkışıdır. Aslında siz astral seyahate geçiyorsunuz o anda. Ve boyut değişince de karanlık görüyorsunuz. Aslında bu sizin ölüm tanımınız. Eğer ölüm tanımınız aydınlık ve nur olsaydı bedenden ayrılınca öyle görecektiniz. Astral seyahat anında bedenden kurtulan ruh ne hayal ederse onu yaşar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA