Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DARK QUEEN'İN RÜYASI- RÜYADA AYNI ŞEYLERİ GÖRMEK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dark queen
Bu rüyayı bikaç defa farklı şekilde gördüm ilk önce babamdan para istedim ihtiyaçtan bir otelde en üst yemek katında gördüm annemle beni yemek yiyoruz aşağı kata inerken arkadaşları gördüm gerizekalılar dedim garson geldi tabak koydu önüme adam baban gelicek konuşucaz dedi tartışma başladı anneme kaç defa erkekle gördüm seni dedi bende kalkıpintihar etmek için balkona çıktım giderken annem öyle yapmaz diyerek ağlıyodum annem peşimden geldi adamda annemin peşinden adam annenin gitmesine izin vermiyorum diye bağırdı intihar edemeden yere yığıldım abim geldi yapacak bişey yok dedi çok sesli ağlamaya başladım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Pel çok açıdan bu rüyalar bilinçaltınızın ürünleridir. Birden çok kez görülen, benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar, haberci rüyalarda ağlamazsınız. Bu rüyalar sizin hayata bakışınızı anlatıyor bize. Babanıza maddi olarak bağlı olmasanız onu reddedecek duruma gelmişsiniz. Annenizi itham ediyor ve siz buna çok üzülüyorsunuz. Bazen intihar fikri beyninizi kurcalıyor sanırım. Bu günler mutlaka geçecek. Çevrenize bakın ve kendi durumunuza şükretmeyi öğrenin. Pek çok insandan daha iyi bir hayatınız olduğuna eminim. Babanızın yaptığı ve sizi üzen şeyler konusunda onunla yüzyüze ve sinirlenmeden konuşmayı deneyin. Bazen büyükleri de ikaz etmek gerekir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA