Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DAĞLAR'IN RÜYASI- RÜYADA BALKONDAN İÇERİ BAKMAK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Daglar
Rüyamda bir balkondayim , eski talipim diyer odada suan kontaktda deyiliz , ben onu gözetliom sanki. Birden sesi sanki yükselio kendi kendine bagirio gibi. Ben hemen odaya giriyorum onu sakinlestirmek icin sus yeter diyorum kendine gel diyorum oda birden sakinlesio bisi demio. Iceri geciyoruz orda polis var birine ates atio bizide arkasina alio bize bisi olmuyor , sonra ona sariliyorum onunda hosuna gidio gülüyor yüzü gülüyor birden sikintisi gitdiyini hiss ediyorum. Benim de hosuma gidio.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dışarıya bakmayı bırakıp içinize dönmeniz lazım. Kendi kalbinizi, ruhunuzu anlamaya çalışın. Sizin hem güvenecek hem de sevecek birine ihtiyacınız var. Eski talibiniz sadece bir sembol. Enerjinizi sevgiye vermeniz gerektiğini anlatan bir rüya bu. O zaman ruhunuz kendisini güvende hissedecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA