Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

D.'NİN RÜYASI: RÜYADA ASTRAL SEYAHAT YAPMAK

06.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen D.
Rüyada hastaneye gittiğimi gördüm. Ondan sonra bir anda bir anda uyuduğumu gördüm ve o anda bi ilahi sesi geldi. İlahide Allah kelimesi geçince ben de Allah dedim. Ve bunu söylediğim an nefesim kesildi sanki .. anneme seslenmeye çalıştım ama sesim çıkmıyordu biri bana sikica sarılıyordu. Nefesim kesilince gözlerim de kaymaya başladı. Ve sanki ruhum çekiliyordu . Ondan sonra ayaklarımdan yukarıya doğru ruhumun gittiğini hissettim ve öldüğümü düşünerek ayağa kalkmaya çalıştım ama bir güç buna izin vermiyordu. Daha sonra korkarak uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhun bedenden çıktığı rüyalar genellikle astral seyahat ile ilgilidir. Astral seyahat, ruhun bedenden kısmi olarak ayrılmasının adıdır. Bu eylem, rüyalarda genelde ölüm zannedilir. Bilinçli astral seyahat ile bilinçsiz olarak yapılan arasında eylemsel bir fark yoktur. Ancak bilinçli olduğumuzda ruhun muhteşem enerjisini kendi aklımızla tecrübe edebiliriz. Örneğin olmak istediğimiz yeri düşünüp anında orada olabilir, o anda ya da geçmişte yaşanan bir duruma tanık olabiliriz. Siz rüya görürken bir anda astral boyuta geçmişsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA