Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CYNTHİA'NIN RÜYASI: RÜYADA KOLUN KESİLMESİ

03.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cynthia
Merhabalar. Rüyamda kaynımın evindeyiz. Bir oğlu olmuş uyanmış ağlıyor, kimse ilgilenmiyor. Onu alıp kaynıma götürüyorum. Sonra odaya dönerken evde yabancı birilerini görüyorum. Kaçmaya çalışıyorlar ve o sırada bir tanesi 20'li yaşlarının başında zayıf esmer göçmen gibi benim sağ kolumu iç kısımdan bıçakla omuzdan bileğe kadar kesiyor. Canım çok acıyor, derin bir kesik ama kanamıyor. Yarığı elimle bir arada tutmaya çalışıyorum. Eşimi buluyorum, beni hastaneye götürmesini söylüyorum ama bir türlü benle ilgilenmiyor. Başkalarıyla muhabbet ediyor. Defalarca tekrar ediyorum, sonrasında anneme söylüyorum. Daha sonra acile gidiyorum dikiş atıyorlar. Dönerken üst tarafın acık kaldığını görüyorum. Dönüp tekrar dikiş attırıyorum. Rüyam böyle. Şimdiden yorumunuz için çok teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşiniz ya da kardeşiniz gibi yakın gördüğünüz biriyle fikir ayrılıkları yaşanabilir. Aranıza küslük girebilir. Ancak aranızı başkaları değil, yine siz düzeltebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA