Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CYNTHİA'NIN RÜYASI: RÜYADA BAHÇE SULAMAK

04.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cynthia
Rüyamda önce bir bahçe suluyoruz. Berrak sular akıyor. Yanımda biri daha var. Diyorum ki: babam ne biçim bi bahçe almış, bu sular hep boşa akıyor baksana. Sonra eşimle ya da yakinimdan iki kişiyle tam hatırlamıyorum Özbekistan'a gidiyoruz. Heryerde eski Krallık dönemindeki gibi giyimli askerler var. Her bahçede hemen girişte nöbet bekliyorlar. Dar patika yollardan yürüyoruz. Ben korkuyorum çünkü en ufak yanlış bir harekette bizi öldürebilirler. Orada bize yardımcı olacak birinin yanına gidiyoruz. Bizden biri orada yaşıyor. Sonra dönüyoruz. Deniz kenarında dururken deniz taşımacılığı yapan bir adam bize neden ona gitmedigimizi, bizi gösterdiği küçük bir tekneyle daha güvenli bi yoldan gonderebilecegini söylüyor ve bir tane ayarlıyor. Rüyam böyle. Iki gün önce yine bir rüya yazmıştım ama sıra mi gelmedi yoksa yayınlandı da ben mi görmedim? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Amaçlarınız için çok çaba harcıyor, emek veriyorsunuz. Size yabancı olan çevrelere katılacaksınız, bir taşınma söz konusu olabilir. Ancak güvenlikle ilgili kaygılar yaşayabilirsiniz. Sonrasında size yardım eden birileri olacak, merak etmeyin. Diğer rüyanızı da yorumlamıştım: http://www.hurriyetaile.com/sizin-icin/ruya-yorumlari/cynthia-39nin-ruyasi-ruyada-kolun-kesilmesi_78215.html
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA