Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CRESCENT'İN RÜYASI- RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

06.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen crescent
Rüyamda yatağımın ayak ucunda tarif edemediğim bir yaratık vardı. hayvan gibi desem değil insan gibi desem değil...yorganın altında gözgöze geldik. ben rüya olduğunu anladım ve uyandım ama gitmemişti beni ayağımdan tutup odanın dışına doğru sürüklemeye başladı.... uyandığımı zannederken meğersem hala rüya görüyormuşum sürükleme esnasında çığlık atarak gerçekten uyandım... rüya içinde rüya.... yaratık çok korkutucuydu uyandığımda uzun süre korku hissi bıraktı üzerimde..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku, rüyayı bir üst bilince yada bir alt bilince çeker. Böylece sanki uyanmış gibi hissedersiniz ama korku azalacağına şiddetlenir. Çünkü rüya devam eder ve siz uyanık olduğunuzu zannedersiniz. Beyindeki korku merkezinin titreşmesi ile sürekli yeniden korku üretmeye başlar. Bu bir kısır döngüdür. Korku, korkuyu doğurur. Karabasanlar normal korku rüyalarından ayrılırlar. Bazen ruhun çok bunalımlı zamanlarında görülürler ama korku rüyaları gibi bir kez başladıklarında devam etme eğilimleri vardır. Karabasanları anlamaya ya da yorumlamaya çalışmak anlamsızdır. Bu durum beyninizin size bir oyunudur. Yeniden görmemek için kendinizi korkutacak şeylerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA