Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CİPİKO'NUN RÜYASI- RÜYADA İTHAM EDİLMEK

06.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cipiko
Selamun aleykum. Ben rüyamda gördüğüm şu. Evden 5 TL para kayboluyor. Abim ve Yengem benden şüphe duyuyor. Ben izdirap içinde beklerken her tarafı kontrol ettiniz mide bana suç arıyorsunuz diyorum. Daha sonra kuranı kerim gözüme ilisiyor, kuranın arasına bakninizmi diyorum. Eyvah diyorlar oraya bakmadik hiç. Daha sonra yengemin kız kardeşi açıp kuranı bakıyor ve kağıt 5tl katlanmış vaziyette arasından çıkıyor. O ara Abim benden özur diliyo kan ter içinde uyaniyorum. Tesekkur ederim yorum bekliyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçek yaşamda da, yapmadığınız bir şey konusunda suçlanmaktan hep endişe eden birisiniz. Özellikle de ailenizden olanların güvenlerini kırmaktan çok korkuyorsunuz. Bu rüya kısmi olarak bir bilinçaltı rüyası. Ancak size ilahi bir şekilde korunduğunuzu da söylüyor. Ruhsal varlıklar sizi kötülüklere karşı koruyorlar, merak etmeyin sizi hiç kimse yapmadığınız şeyler için suçlayamayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA