Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇİĞDEM DEMİR'İN RÜYASI- RÜYADA YAŞLANMAK

04.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çiğdem demir
Rüyamda pencereden bakıyorken eski yaşadığım şehirdeki çok sevdiğim öğretmenimi polis olarak görüyorum.hemen el sallıyorum,beni fark ediyor ve muhabbet etmeye başlıyoruz.sonra herkesden uzaklaşıyoruz ve gezmeye başlıyoruz bakıyorum ki eskiden çok yakışıklı olan adam çökmüş,saçları dökülmüş,şişmanlamış.çok üzülüyorum ona.ona sarılmak istiyorum beni çok değişik yerlere götürüyor ben rüyada üzgün olduğum için.hatay gibi bi yere benziyor deniz falan da var.en son gerçek olmayan orman yangını görüyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu kişiye çok güvenirmişsiniz ya da rüyada bu kişi çok güvendiğiniz birini sembolize ediyor. Bu kişinin ani bir sorun yaşaması söz konusu olacak. Onunla ilgili konular nedeniyle değişik çevrelere gireceksiniz ve hiç yaşamadığınız bazı sorunlarla ilgili gerçekleri göreceksiniz. Öğretmeniniz, mesleği ile, ismi ile, memleketi ile birini sembolize ediyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA