Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇİÇEK'İN RÜYASI: RÜYADA YANGIN GÖRMEK

27.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çiçek
Ruyamda babamla birlikte denize girip denizden cikiyorum arabaya binip eve gidiyoruz. Normalde sevdigim çocuğun ailesiyle karsililikli apartmanlarda oturiyoruz biz. Yine onlari gordum. Sevdigimin ablasi yanlisikla yangin çıkartıyor. Biz hortumla su tutarak yangini sonduruyoruz. Daha sonra onlar telasla evden cikiyorlar. Ben bize gelmeleri icin seslenecekken ablasi yüzüme bile bakmadan sen karışma diyor. Daha sonra gidip ben bir bebek seviyorum. Ardindan bir ruya daha gördüm. Büyük abdestimi yaptim ve onu gordum. Sonra fal baktiracaktim birine ama sonra vazgectim baktirmadim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sanılanın aksine yangın görmek iyidir. Çok güzel bir haber alacaksınız. Erkek bebek görmeniz de bu güzel haberi tasdik ediyor zaten. Bu rüya çok kısmetli günlerin başladığını söylüyor. Rüyada büyük abdest yapmak sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın habercisi.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA