Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CEREN OĞUZ'UN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE UYUMAK

29.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Günaydın kanin hanım. ruyamda 25 yıl once ölen babamın başka bir kadından kız çocugu oldugunu ögreniyorum çok şaşırıyorum kız cocuguda 12 yaşlarında filan .kendi kendime diyorumki hep eski mahalleye arkadaşının yanına giderdi demmekki o kadın ıçın gidermiş oraya diyorum. Ayrıca rüyamda konserve kutusu gibi kutular içinde plastik bişeyler var işime belki yarar diye açılmamış olanından 1 tane alıyorum. yorumlarsanız sevinirim.aynı gece yine rüyamda eski sevgilimle aynı yatakta uyuyoruz yalnız yanyana degilde o benim ayak ucumda yatıyor bende diger tarafta uyanıyoruz bana gülümsüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölü yakınlarımızdan birini görmek kısmet alacağınızın habercisidir. Öte yandan ölmüş anne-baba gibi yakın kişileri, çok özlem duyduğumuz için de rüyamızda görebiliriz. Eski sevgilinizle olan kısım ise bilinçaltınızın bir ürünü, onu unutamadığınız için böyle bir rüya görmüş olmanız muhtemel.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA