Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇELEBİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ALYANS GÖRMEK

08.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çelebi
Rüyamda hoşlandım erkeğin parmağında alyans vardı bana bakıyordu sonra sandalyeye oturdu bende çömelip karnına doğru sarıldım sıkıca ellerini öptüm defalarca o da benim başımı şehvetle öpmeye başladı gerçekte hoşlandığım kişiyle hiç konuşmadım aynı sınıftayız benim ondan hoşlandığımı biliyo ben onun bana karşı ne hissettiğini merak ediyorum lütfen aydınlatın beni
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bilinçaltınızdaki isteklerin bir yansıması değilse, hoşlandığınız kişiden bir teklif alabilirsiniz. Ancak gece onu düşünüp yattıysanız ya da aklınızda sürekli bu konu varsa bu bilinçaltınızın bir ürünüdür.Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar. Sizin rüyanız da bu şekilde görülmüş bir rüya olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA