Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇAYTRYAKİSİ'NİN RÜYASI: RÜYADA KÖPEK SÜRÜSÜ GÖRMEK

24.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytryakisi
Eşimin rüyası, oturduğumuz bina komple tahliye ediliyormuş bu bina yıkılacak demişler gazı ve elektriği kesmişler herkes sokaklarda kiralık ev aramaya çıkmış eşimde benim zaten bilğim bitane kiralık ev var deyip o evi tutmaya gitmiş.Zaten kirada oturuyoruz. Benim rüyamda tanımadığım bi adam var köpek kedi ve arı sürülerini görüyorum bunlarla tüm yolları kapatmış insanlar işlerine gidemiyor benimle alakalı durumyok ben adamla konuşuyorum yolları açması için ve ikna ediyorum bi ara adamı sinirlendiriyorlar adam köpeklerini sanki hipnoz etmiş gibi insanların üzerine salabiliyor yine ben engel oluyorum yapma diye sonunda açıldı yollar...3 çocuğumuz var..Yorumlarınız için çok teşekkür ederim...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, evle ilgili sorunlarınız var sanırım, bu durum eşinizin rüyasına yansımış. Siz bir işe girişeceksiniz. Ya da işle ilgili bir durumda sizi tedirgin eden bir topluluk söz konusu. Onlar aslında size dost olabilecek kimseler. Bunu sonradan fark edeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA