Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CARPEDİEM'İN RÜYASI-RÜYADA TRENLE YOLCULUK ETMEK

04.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen CarpeDiem
Merhabalar.Rüyamda seyehat halinde bir trenin içindeyim yanımda tanımadığım 3 tane daha bayan var.Tren gidiyor ve varmak istediğimiz yere yaklaşıyoruz.Dışarıda bir tanesi tanıdık 4 tane siyah giyinimli erkek var ve biz geldigimiz icin alkış tutuyorlar.Biz de bayanlarla elimizdeki siyah şemsiyeleri camdan uzatıyoruz.Uyandığımda kendimi çok farklı hissetiğim bir rüyaydı,yorumunuza danışmak istedim.Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tren bir amaca varmak için yaşanacak süreçtir. Bu sürecin sonunda şemsiyeler resmi güvenceyi simgeliyorlar. İşinizi bilmiyorum ama mesela eğer atama bekliyorsanız bunun gerçekleşmesi söz konusu olabilir. Bu güvenceyi elde ettiğinizde de kapıda bekleyen erkekler sizin için evlilik habercisi olabilirler. Aslında bence çok önemli bir rüya. Keşke biraz hayatınızdan ve beklentilerinizden bahsetseydiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA