Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CARMEN CA'NIN RÜYASI- RÜYADA PİSLİĞİ ÖRTMEK

26.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Rüyamda ailecek bir kalabalığın içerisindeyiz. Kalabalık dağılıyor hızlı hızlı,biz de ezilmemek için hızlıca gidiyoruz. Kameralar var etrafta. Bir adamla fotoğrafımı çekiyorlar ama adamı hatırlamıyorum. Sonra toprak dolu bir alana gidiyorum. Havuz var, suyu temiz ama havuzun üst tabakası da toprak dolu. Büyük tuvaletimi yapıyorum, üstünü toprakla kapatıp havuza dalıyorum. Bir erkek burun kıvırarak bakarken, başka bir erkek havuza atladı, pisliği örttü ve başımı onun omzuna yasladım çok mutluydum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir erkekle ilişkiniz olmuş belki eskiden. Hatıranızda bir tek o var. Şimdi bir sıkıntılı dönemden çıkacak ve sorunlarınızdan kurtulacaksınız. Bunu yaparken kimse umurunuzda olmayacak. Aileden insanlar bilecek belki de sadece. Sonrasında kader karşınıza öyle birini çıkartacak ki sizin bütün yaşadıklarınız geride kalacak, ona yaslanacak ve mutlu olacaksınız. Ayıplar ve günahlar, sıkıntılar hepsi onunla birlikte silinecek hayatınızdan. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA