Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CANCAN'IN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

07.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cancan
Merhaba rüyamda eskiden sevdiğim adamı 15 yıl önceki gördüm ve şimdiki eşimin akrabası Ayşe ve nişanlısının arkadaşı çıkıyor o kişi..11 yıllık evliyim.onların evinde karşılaşıyoruz. ayşenin telefonundan o kişinin numarasını kontrol ediyoruz. whatsapp durumu gibi bir not görüyoruz sevgilisi olduğuna dair. karşılaşınca önce beni tanımıyor ama sonra fark ediyor. sevgilisi olduğunu ama yenilerde ayrıldığını görüyorum.içimde müthiş bir özlem duygusu hissediyorum. Tüm bunları geçici olarak gittiğim bir doğu ilinde yaşıyorum..bu rüyadan bağımsız olarak saçlarımın çoook uzun olduğunu ve açık renge boyadığımı gördüm. çok etkilendim gerçekten yorumlarsanız çok sevinirim.selamlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onu gerçekten de özlüyor olabilirsiniz. Son zamanlarda onunla geçirdiğiniz günleri düşündüyseniz rüyanız bu açıdan bir bilinçaltı rüyası olabilir. Öte yandan gerçekten karşılaşacağınızın ya da ondan haber alacağınızın işareti olabilir bu rüya.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA