Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BÜŞRA TANYERİ'NİN RÜYASI- RÜYADA İSTENMEYEN BİRİ İLE EVLENMEK

12.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen büşra Tanyeri
Bi erkek arkadaşım var ve babam isi olmadan vermem diyor ve rüyamda kına elbisesi giyiyorum hic bisey istediğim gibi olmuyor ağlama derecesindeyim ailesinden herkes orda ama babamın haberi yok babam arabayla geliyor görüyor erkek arkadaşım ikna etmeye çalışıyor ama ikna olmuyor arabayı sürüyor erkek arkadaşım da arkasın dan arabayla gidiyor ama babam durmuyor ve o çocuğu istemiyorum deyip duruyor bunun açıklamasını getirir misiniz bana.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya korkularınızın bir yansıması. Bu şekilde düşününce bu düşünceler de rüyanıza yön vermiş işte. Madem işi olmadan vermem diyor babanız o zaman erkek arkadaşınız bir iş edinmeye çalışsın. İşi olmadan evlenmeniz zaten doğru da değil. Hayat çok zor, babanız sizi üzülmekten korumaya çalışıyor, ona kızmak yerine hak vermeye çalışın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA