Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BUSRA'NIN RÜYASI: RÜYADA YOKUŞU TIRMANMAK

19.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Busra
Rüyamda hafif ama zor yürüdüğüm bir yokuşu tirmanmaya çalışıyorum düzlüğe çıkıcam ama düşe kalka ilerliyorum hava yağmurlu yerler çamurlu ve kasvetli .. dizlerimin uzerine düştüğüm sırada sag tarafimdan biri yardim etmek icin bana doğru yoneliyor orta yaşlarda bir erkek gerek yok ben hallederim edasıyla yardımını geri ceviriyorum , kendim halledebilirim diye düşünüyorum bunu düşünürken de gerçekten sürüne sürüne çıkıyorum o yokuşu. Ve sonunda düzlüğe çıktığımda hava gündüz gibi aydinlikti ayaga kalkiyorum, basimi cevirdigim o esnada beyaz kefene sarılı bir cenazeyi o şekilde omuzlarında taşıyan bir kalabalık görüyorum. Eğer yanlış hatırlamıyorsam tek bir ölü yoktu o şekilde kefene sarılı taşınan birden fazla cenaze vardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zorlu bir süreç sizi bekliyor. İlahi destekleri bile reddediyorsunuz, ruhunuz gücünün farkında. Uzun sürebilir, çok sıkıntı çekebilirsiniz. Ve sonunda düzlüğe ulaşıyorsunuz. Artık hayata daha rahat bakabileceğiniz, geleceğinizden umutlu olacağınız bir sonuca ulaşacaksınız. Yeniden dipdiri ve heyecanlı bir şekilde hayata karşı kazandığınız başarıyı içinize sindireceksiniz. Geriye dönüp baktığınızda geride kalan insanları nasıl da tarihe gömdüğünüzü hayretler içinde izleyebilirsiniz. Geçmiş geçmişte kalacak. Sizin için yepyeni bir dönem başlayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA