Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BUSEEY'İN RÜYASI-RÜYADA TIRNAĞIN GÖZE BATMASI

08.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buseey
Parti tarzı müzikli bir yerden eve dönmüştüm. Yatağıma geçtim lenslerimi çıkartıyordum. Gözlerim bozuk olduğu için şeffaf lens kullanırım normalde de. Her neyse tam sağ gözümdeki lensi çıkardım sol gözümr geçicem tavanda 3 tane örümcek gördüm. O korkuyla tırnağım gözüme battı. Hemen lavaboya koşup aynaya baktığımda derin bir yara gördüm ve kanıyordu. Belki kanama durur diye gözümü sımsıkı kapatıp açtım. Açtığımda sol gözüm lacivertten biraz daha açık bir renge dönüştü ve canım çok yanmıştı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Örümcekler evdeki negatif enerjiyi temsil ediyorlar. Bu enerjilere maruz kaldığınız için eski sıkıntılar yeniden başgösterebilir. Nazara bağlı olumsuz durumlar yaşayabilirsiniz. Ruhunuz bundan zarar görüyor ya da görecek. Evde ada çayı tütsülemeyi deneyin. Akan su ile duş almak, yalınayak toprağa basmak da bedendeki enerjiyi akıtır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA