Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BUSE KARA'NIN RÜYASI- RÜYADA KAŞIK TAŞIMAK

12.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buse KARA
Mrb Kahin.Rüyamda işyerinde yürüyorum yanımda müdür vasfındaki mesai arkadaşım var,arkamda da ailemden annem babam ve kayınpeder yürüyorlar.kayınperderin üstünde siyah takım ve elinde siyah tesbih var.benim elimde de kaşık var içinde de yiyecek bişey düşürmeden yürümeye çalışıyorum.karşımızdan patronun geldiğini görünce yanımdaki arkadaşım panikliyor nereye gideceğini şaşırırcasına sağa sola koşuştururken elime çarpıyor,kaşığımı düşürmüyorum ama kaşığımı düşürecektin diye ona kızıyorum.tşkler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenizin geçimine katkı yapıyor ya da maaşınızla birikim yapmaya gayret ediyorsunuz. Yanınızdaki arkadaşınızın bir hatası nedeniyle kazancınız ya da birikiminiz tehlikeye girebilir. Ama neyse ki sonuçta zarar görmeyeceksiniz. Kayınpederiniz iş anlamında sabırlı ve akıllı bir adam olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA