Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BURCU BOYBEYİ'NİN RÜYASI-RÜYADA DOĞA ÜSTÜ ŞEYLER GÖRMEK

04.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen burcu boybeyi
Rüyamda birkaç kişi vardı hiç birini tanımıyorum sadece biri erkekti erkek olan ustunde atlet vardı üşüdüklerini söylediler erkek olan uzerine atkı bağladı sonra dısarı çıktılar. geri geldiklerinde donmuş haldelerdi çok üşüyorlardı baya büyük bir fırın vardı ve o fırına kendi etlerini parçalayıp fırında ısıtıyorlardı yemek için değil ısınmak için etlerini pişirdiler. ama ölü değillerdi canlılardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördükleriniz yeni ölen ruhların hayalleri. Biz uyku esnasında astral seyahat yaparak ara boyuta, yeni ölenlerin yanına çıkarız. Onlardan farkımız istediğimiz zaman bedenimize dönebilecek olmamızdır. Bu boyut hayaller alemidir. Yeni ölenler burada kendi hayallerinin içinde vicdani yüzleşmeler yaşarlar, ruhlarını tedavi ederler. Bu zor süreç anında biz yaşayanlar onların hayallerinin içinden geçeriz. Bunları rüya zannederiz. Bu hayaller genelde bedenin acı çekmesi, yanması, donması, doğranması, parçalanması, gömülmesi gibi korkunç şeyler içerir çünkü ruhlar burada büyük bir korku yaşarlar. Siz de bir ölünün hayallerinden geçmiş olmalısınız. Arama bölümüne yeni ölen yazarak çıkan yorumlarımı okursanız bu boyut hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA