Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BUKET'İN RÜYASI-RÜYADA ÖLÜYE SARILIP AĞLAMAK

05.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen buket
Merabalar ruyamda rahmetli olan anannemi ve şuan da hayatta olan dedemi onunla beraber yanyana görüyorum ama şöyle bir durum var hayatta olan dedem görüntüde o değilmiş ama öyle zannediyomusum görünüşte tanimadigim bi insanmış...birbirimizi görünce ben anneannem ve dedemde nasıl ağlıyoruz anlatamam birbirimize çok büyük bir özlem varmış şimdiden teşekkürler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sanırım anneanneniz vefat edeli iki yıla yakın ya da daha az zaman olmuştur. Ben anneannenizin ölüm zamamını bilseydim size daha net bir yorum yapacaktım ama bu şekilde düşünürsek onun ruhu gerçekten de sizi özlemiş olmalı diyebilirim. Ölülerin bedeni terk ettikten sonra yaşadıklarını anlatan yorumlarım var. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yorumlarımı okuyunuz. Dedeniz ve siz astral seyahat ile ara boyutta anneannenizle buluşmuş olmalısınız. Belki de o artık ölüler katına geçmeye hazırdır, yaşadığınız son bir veda olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA