Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BOZUK'UN RÜYASI- RÜYADA KORKMAK

28.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bozuk
Rüyam bilinç altı değil buna kesinlikle eminim. Kolay gelsin hayırlı günler dilerim... Rüyamda 40 ayağa benzeyen ve normal kırk ayak canlısından oldukça bayağı büyük bir canlı gördüm hem düz duvara tırmana biliyordu ve uçabiliyordu da 40 ayak halk arasında denir gerçi bu canlıya ama kırkyakdan biraz farklıydı oldukça fazla ayağı vardı ve işlevi değişikdi değişik yürüyordu. Ve çok korkmuştum uçup benim üzerime geliyordu ve ben kaçıyordum izliyordum birisi bana doğru kışkırtıyordu şakayla karışık.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz bilinçaltı değil dedikten sonra ne desem bana inanmayacaksınız ama bu bir bilinçaltı rüyası. Aslında "neyse ki bilinçaltı" demek lazım. Yoksa yorumu size zarar vermek isteyen ciddi bir düşmanlkla karşı karşıya kalacaksınız olurdu. Oysa ki korku hissedilen rüyalar haberci olmazlar. Belli ki böyle yılan, çiyan, kırkayak gibi şeylerle sizi bir ara korkutmuşlar. Ya da izlediklerinizden, başkalarının başına gelenlerden çok etkilenmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA