Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BOM'UN RÜYASI- RÜYADA DEMİRLERDEN GEÇEMEMEK

26.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bom
Rüyamda biraz yüksek bahçeli iki katli bi evimiz var. eve evin yanındaki demir lerden tirmanilabiliyor . yanlışlıkla balkondan düşüyorum ve oradan tirmanmam lazım. tam elimi uzaticamki demir de elektrik olduğunu görüyorum sonra suya bakıyorum suya elektrik karışmış . evin yanından dolaşıp bi şekilde eve giriyorum. elektrikler kesik . dışarı baktığımızda simsekler cakiyor tepelerin üzerindeki evlere sırasıyla yıldırım düşüyor . annemle sarılarak bizim eve de gelmesini bekliyorduk en son
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendi hayatınızın hakimiyetini kaybetmişsiniz. Yaşadığını bir olay sizi gözden düşürmüş adeta. Ya da bunları şimdi yaşayacaksınız. Ve sonrasında kendi hayatınız konusunda kötü beklentiler içine gireceksiniz, gelecek konusunda çok kaygılanacaksınız. Aslında her kriz bir fırsattır. Değerlendirme yoluna gitmelisiniz. Eğer demirlere tutunup elektrik alsaydınız, korkusuzca duruşunuz sayesinde elinize para geçecek derdim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA