Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BLİNK'İN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN DÜŞMESİ

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Blink
Öncelikle uzun bir rüya gördüm.İlk olarak konuşmadığım teyzem ile piknikte olduğumuzu,teyzemin sombalığının büyük bir parçasının kılçıklarını temizlediğini gördüm.Daha sonra bir evde olduğumu ve balkonundan gelen çığlığa koştuğumu gördüm.Yerde kırık parçalar vardı.Teyzem kız kardeşimin düşmesini engellemek için onu içeri çektiğini bu sırada kız kardeşimin saatinin kırıldığını söyledi.Bende kardeşimin elini tuttum sonra rüyam yine değişti kardeşim ve tanıdığımı bildiğim kişiler ile duvarlarında hem Müslümanlık hem hristiyanlıkla ilgili semboller ve yabancı dilde yazılar bulunan, bir tarikata ait olduğunu düşündüğüm yere girdik.Dışarı çıktığımda yanımda babam ve elini tuttuğum kız kardeşim dışında kimse yoktu.Birden kapının önüne arabalar gelmeye başladı.Pahalı modeller olduğunu düşündüğüm arabalar kasıtlı olarak üzerimize geldi.O kargaşada önce babamı sonra kardeşimi kaybettim.Peşime ninjaya benzer giyinimli bir adam düştü ondan kaçmaya çalışırken uyandım.Yorumlarsanız sevineceğim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Teyzeniz nereden geldiğini anlamadığı kısmetleri değerlendirecek. Kız kardeşinizle ilgili ani ve pek de iyi olmayan bir haber söz konusu. Sizin dua ettiğiniz bazı konular yakında gerçekleşecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA