Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BLACKWİNE'IN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen blackwine
Üniversiteden bi arkadaşım ile kocaman bir yerdeydik, okul gibi birçok sınıf vardı fakat sınıflar ilk okul veya ortaokul u anımsattı bana. kocaman bir bina ve kocaman uzun uzun merdivenleri vardı. karanlık loş ve kirli gibiydi. insanlar bizlere poşet veriyordu, biz de yardıma muhtaçları seçip onlara hediye ediyorduk poşetleri, arkadaşım ile uzun merdivenleri inmeden önce eski sevgilimi gördüm, üzerinde cırtlak yahut fosforlu mu denir, pembe bir gömlek vardı. üzerinde ki fosforlu pembe renk kendinden daha çok ilgimi çekti. hiçbir heyecanlanma yaşamamıştım, hatta umursamaz idim, bu kez arkadaşımla merdivenlerden ben 3er 5er inerken yine gördüm onu, sağa bakarsınız ama solda ne olduğunu görebilirsiniz ya çaktırmadan, öyle bir göz attım ve yine o pembe gömlek dikkatimi çekti, o da umursamaz görünüyordu ama bir kamuflaj gibi, gerçeklik barındırmıyordu hareketleri. sanırım bana kızgın görünüyordu. o yukarı çıkarken ben merdivenleri 3er 5er indim ve bahçeye ulaştım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın ilk kısmı yardıma muhtaç insanlara, yardımcı olacağınızı anlatıyor. Ayrılalı ne kadar oldu? Yeniyse bu rüya bilinçaltınızın bir ürünü olabilir. Uzun zaman geçtiğiyse size geri dönmeyi düşlüyor olabilir ya da siz onun gibi bir sevgiliyi bir daha bulabilir miyim düşüncesi ile onu görmüş olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA