Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİTKİN'İN RÜYASI- RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

21.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bitkin
Merhaba 68 yaşındayım 7 ay önce oğlumu kaybettim rüyamda oğlumun mezarı dümdüz biyerdeydi etraf sulaktı önümde kızı ve eşi oturmuş mezarı izliyor bende arkalarından hem mezarı hem onları izliyordum bu ne demektir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Başınız sağolsun öncelikle. Oğlunuzun vefatı henüz çok yeni, kendisinin ruhu hala ara boyutta. Yaklaşık, dünya zamanı ile de 2 ila 2.5 sene de o bölgede kalacak. Bu boyutta kalış süresi çok çeşitli nedenlerle değişebiliyor. Gençler, çok şiddetli ölümler, intiharlar ve benzer travmalı vefatlarda da bu süreç uzun yaşanır.Ara boyut dediğimiz yer kutsal kitaplarda geçen araftır, ruh burada vicdanı ile yüzleşir, ölümü idrak eder ve yaraları sarılır. Dünyevi hayat acılarla doludur,ruhun doğumdaki saf enerji formuna geri dönmesi uzun sürer. Oradaki zaman kavramı ile dünyadaki zaman kavramı da farklı aslında. Ruhsal celselerden edindiğimiz bilgiler bu sürecin her bir ruh için farklı geçtiğini söylüyor bize ama genelde bu hayaller alemi vicdani yüzleşmeler nedeiyle zor geçer. Bu aşamada ruh bir hayal dünyasında yaşar ve kendi hayallerinin mekanında oturur ve sık sık anlayamadığı şekilde hayalden hayale atlar. Aslında ruhun gerçek gücü ortaya çıkmıştır, ne düşünürse o tezahür eder ama o bunu anlayamaz. Siz uykunuz esnasında oğlunuzun hayallerinin içine girmişsiniz ki genelde bunu ruh kendisi yapar, sevdiklerini tıpkı bir mıknatıs gibi hayallerinin içine çeker. Yaklaşık iki yıl sonra oğlunuzu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz. Bu aşamaya gelene kadar ki rüyalar, onun hayalleridir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA