Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRİSİ'NİN RÜYASI- RÜYADA DİLENCİYE YİYECEK ALMAK

29.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen birisi
Rüyamda ismini bildiğim ancak daha önce hiç gitmediğim bir şehire annemle beraber gidiyorum.şehrin görüntüsü çok güzel,bir caddede yürürken dilenci para istiyor benden .ona para vermiyorum yiyecek almayı teklif ediyorum.onunla birlikte yiyecek ihtiyacını almak için dükkan arıyorum ancak bulamıyoruz.şehirde gezerken bir sokağa çıkıyorum sokakta sular akıyor tıpkı bir nehir gibi berrak ve gür orada başka yol olmadığını görüp dönüyorum.rüya boyunca dilenciye yiyecek almak için bir yer arıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni bir gelişme, bereket ve hayatınıza girecek neşe için bunların sadakasını vermelisiniz. Ruhunuz bunu biliyor ve size hatırlatmaya çalışıyor. Evrene vermeden hiç bir şey alamazsınız. Kural budur, evren yansıma prensibi ile çalışır. Hangi konuyu hayatınıza çekmek istiyorsanız o konuda verici olmalısınız. Sevgi istiyorsanız, vermeyi öğrenmelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA